ale także zdrowo

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/menu.inc).

Bądź trendy, chwyć za druty!

W modzie najistotniejszy jest indywidualizm. Nie ślepe naśladowanie trendów, ale stwarzanie własnych. Stąd nakłaniamy do robienia na drutach. To nie wyłącznie ukochane hobby Hollywoodu, to przede wszystkim szansa stworzenia czegoś bardzo niepowtarzalnego.


Robienie na drutach jest nieomal tak stare jak nasza historia.
nowa nawierchnia asfaltu
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com


certyfikacja, iso


Najstarsze adnotacje o robótkach ręcznych czerpią jeszcze z czasów zamierzchłego Egiptu. To stamtąd, przez Bliski Wschód, robienie na drutach dotarło do Europy. Wieki średnie to czas, kiedy pasja robienia na drutach zaczęła się rozpowszechniać po świecie, dotarła między innymi do Rosji oraz Azji. Parę wieków później imigrujący do Ameryki Szkoci zaszczepili pasję dziergania wśród Amerykanów. Podczas pierwszej oraz drugiej wojny światowej robienie na drutach działało terapeutycznie, zaś w latach sześćdziesiątych, gdy sweterki były krzykiem mody wszystek, kto miał pojęcie o dzianiu chwytał za druty jak też kolorowe włóczki sklep Warszawa.

Czyżbyś miał chęć na więcej artykułów na ten temat? Zachęcamy zatem do następnej witryny - po prostu naciśnij to akcesoria samochodowe i przenieś się do naszego portalu.

Lata 80-te oraz dziewięćdziesiąte to czas, kiedy dzianiem absorbowały się przede wszystkim rencistki, jednak początek XXI stulecia to już renesans dziergania. To zamiłowanie, jakie nie jedynie uspokaja, działa terapeutycznie, lecz pozwala na wykazanie się kreatywnością i indywidualizmem - .


czyszczenie kanalizacji


Najpopularniejsza, internacjonalna grupa miłośniczek robienia na drutach zaistniała w Ameryce. Nazywa się Stitch 'n' Bitch. Ma sekcje w każdym stanie USA, Londynie oraz Sydney. Do wspólnoty pomimo pozorów nie zapisują się babcie chcące wydziergać skarpety wnukom. Stitch 'n' Bitch to inicjatywa młodych, aktywnych zawodowo kobiet, które w dzierganiu odnalazły nie tylko pasję, ale także sposób na odreagowanie stresów - zasięgnij porady.
Członkinie grupy nie tylko regularnie spotykają się a także razem dziergają, ale też wydają cieszące się nader dużym powodzeniem książki. Pasmanteria Bielany Warszawa to miejsce, gdzie kupisz włóczkę i niezbędne dodatki.