ale także zdrowo

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/menu.inc).

Mówi się, że kto się nie kształci ten się uwstecznia - jest to poniekąd prawda, zwłaszcza w zawodzie

Jeżeli ktoś jest lekarzem lub adwokatem, to jest zobligowany się kształcić całe lata. Jeżeli zatrzymałby się na znajomości materiału, który wyniósł z uniwersytetu, to już po kilku latach mógłby wypaść z obiegu.
Nie dotyczy to jednakże wyłącznie fachowców z wyżej wymienionych sektorów.


Każda dziedzina ewoluuje. ludzie pracujący w różnych przedsiębiorstwach są zobligowani zatem nadążać za zmianami oraz uczyć się. Wobec tego tak często organizowane są różnego rodzaju szkolenia. Niekiedy ich sponsorami są przedsiębiorstwa, które pragną inwestować w swój team, a czasami inne podmioty, jak Wspólnota Europejska lub Urząd Wojewódzki, które chcą zatrzymać wykwalifikowanych specjalistów w konkretnym mieście.

Mamy dla Ciebie ciekawy fakt - tam wyszukasz ogrom ciekawych wiadomości i treści. Nie zwlekaj tylko wejdź!

To szalenie ważne, gdyż w ostatnich latach często obserwuje się ucieczkę najlepszych absolwentów lub pracowników do naszych zachodnich sąsiadów. Po prostu otrzymują tam większą możliwość rozwoju. Trzeba to zmienić i pokazać im, że polska także jest bardzo dobrym miejscem zatrudnienia.


wspaniały pomysł
Author: Mindy Johnson
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli jesteśmy z Dolnego Śląska i potrzebne są nam sale szkoleniowe Wrocław posiada ich sporą ilość. Wybór wydaje się być duży. Możemy zdecydować jak duża powinna być sala i czy podczas przerw w konferencji będziemy zapewniać poczęstunek.

Zaprezentowany temat przygotowaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się ten tekst. Daj nam znać - przejdź do strony !

Menadżerowie budynków z salami stale służyć będą radą, zwłaszcza dla tych, którzy konferencje organizować będą po raz pierwszy.
Mamy możliwość zdecydować jak uporządkujemy panele dyskusyjne i wykłady, kiedy zrobimy szkolenia i ile przerw będą potrzebowali słuchacze, aby się nie zmęczyć. Wszystkie te aspekty należy szczegółowo rozważyć.