ale także zdrowo

Zdrowa dieta - to jest cud

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).

Zdrowy tryb życia priorytetem dobrego samopoczucia dla każdego człowieka

Zdrowa dieta, gotowanie
Author: Złoty Potok
Source: Złoty Potok
Zdrowe życie powinno być kluczowym celem każdego z nas. Podporządkowując się określonym zasadom można choćby po części ustrzec się przed chorobami oraz cieszyć się znakomitą kondycją przez długi czas. Co w takim razie należy zrobić, by zdrowo żyć jak najdłużej?

Nawadnianie ciała w czasie wysiłku fizycznego

Sport
Author: bangkokbikehash
Source: http://www.flickr.com
W trakcie ćwiczeń fizycznych tracimy duże ilości wody. Prócz wody, w czasie wysiłku tracimy dodatkowo cenne składniki mineralne, takie jak sód, chlor, potas, magnez oraz wapń, a z nimi też pewne witaminy. Najodpowiedniejszym sposobem na uzupełnienie niedostatku płynów mogą być napoje izotoniczne. To płyn, którego zgęszczenie jest podobne, jak zgęszczenie ustrojowych płynów w naszym organizmie. Napoje izotoniczne - oprócz wody - zawierają dodatkowo niezbędne minerały a także węglowodany, czasami też witaminy.

Masaż, jest naszym najlepszym sojusznikiem w walce z uporczywymi dolegliwościami

Masaż relaksacyjny
Author: RelaxingMusic
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, człowiek notorycznie sprzeciwia się temu co naturalne - nawał zajęć, wysiłek umysłowy, zmęczenie umysłowe, stres, stan depresyjny, daje znać o sobie w postaci różnych niedyspozycji i zaburzeń psychosomatycznych. Do tego typu chorób należą nieprawidłowości funkcjonowania narządu ruchu a szczególnie boleści pochodzące od kręgosłupa.

Dentysta Retkinia to świetny specjalista

Zadanie
Author: Der Robert
Source: http://www.flickr.com
Zanim udamy się do stomatologa powinniśmy sprawdzić jakie posiada on opinie, tak abyśmy powiedzieli, że wybierzemy prawdziwego specjalistę, który równocześnie nie będzie wymagał od nas zbyt sporych funduszy.

Uzdrawianie za pomocą różnych klas wód – jak to funkcjonuje? Trzeba to wiedzieć!

Woda
Author: Jaidi Amal
Source: http://www.flickr.com
W różnych uzdrowiskach często spotykamy tzw. pijalnie wód. To, że woda jest podporą życia, nie rodzi wątpliwości. Czym jednak różni się woda z wodociągów od odmian wód proponowanych w sanatoriach? Najprościej dostrzec różnicę w smaku, ale jest jeszcze parę innych właściwości. Znawcy tematu co jakiś czas wykazują, że na świecie znajduje się woda o rozmaitym składzie.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »