ale także zdrowo

Zdrowa dieta - to jest cud

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).

Budowanie masy mięśniowej - jak ćwiczyć mięśnie brzuszne i biceps?

brzuch
Source: dbam-o-siebie.pl
Aby budować masę mięśniową, nie musisz wcale ćwiczyć na siłowni. Nie każdy ma taką sposobność, czas bądź pieniądze. Jednak nie znaczy to, że powinieneś rezygnować z ćwiczeń oraz treningów. Możesz robić je w domu i cieszyć się równie wybornymi rezultatami. Dziś powiemy krótko o tym jak ćwiczyć mięśnie brzucha i biceps.

Specjaliści medycyny estetycznej są jak cudotwórcy, bo efektywnie walczą z mankamentami urody i równocześnie przywracają paniom wiarę we własne możliwości

lekarz
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Wynalazcy żyjący w minionych epokach podejmowali ogromny trud, aby znaleźć kamień filozoficzny. Pomimo tego że wytężone poszukiwania okazały się w ostateczności bezowocne, to jednak rozpaliły wyobraźnię filozofów czy literatów. Natomiast obecnie zdaje się, że o dużo większą wagę naukowcy przywiązują do odkrycia preparatu będącego antidotum na śmiertelne choroby lub eliksiru na wieczną młodość. Choć badania cały czas trwają, to już teraz możemy powiedzieć, że specjaliści medycyny estetycznej dokonują niemalże cudów, a rezultaty kuracji zaskakują nawet bardziej sceptycznie nastawione kobiety.

Czy powinno się wykorzystywać pas przepuklinowy?

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Duża część z nas pragnie podtrzymać swój organizm w dobrym stanie przez wiele lat. Niemniej jednak dobrze wiemy, że na skutek czasu nasze ciało wystawione jest na działanie wielu czynników, które nie wpływają pozytywnie na jego kondycję. Trwały stres oraz pośpiech, ale również czynniki genetyczne w wielu przypadkach mogą pobudzać liczne dolegliwości, z jakimi przyjdzie nam się zmagać.

Nawadnianie ciała w czasie wysiłku fizycznego

Sport
Author: bangkokbikehash
Source: http://www.flickr.com
Podczas wysiłku fizycznego tracimy spore ilości wody. Oprócz wody, w czasie wysiłku tracimy dodatkowo cenne składniki mineralne, tj. magnez, potas, chlor, sód i wapń, a z nimi też pewne witaminy. Najlepszym sposobem na uzupełnienie niedostatku wody mogą być napoje izotoniczne. Jest to napój, którego zgęszczenie jest takie samo, jak zgęszczenie płynów ustrojowych w naszym organizmie. Napoje izotoniczne - oprócz wody - mieszczą również potrzebne minerały i węglowodany, czasami także witaminy.

Co powinieneś wiedzieć, jeżeli chcesz być ekspertem od masażu?

masaż
Source: flickr.com
Decyzja o wyborze zawodu nigdy nie jest prostym zadaniem. Młodzi ludzie mogą przebierać spośród różnorodnych specjalności, a jedną z nich jest posada masażysty. Jeżeli zechcesz zostać masażystą, powinieneś dowiedzieć się najistotniejszych szczegółów co do tego fachu.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »