ale także zdrowo

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sushi.net.pl/includes/menu.inc).

Franczyza jako program zbytu towarów opartej na precyzyjnej kooperacji

Franczyza to system handlu towarów, usług, względnie technologii opartej na ścisłej i ciągłej współpracy między niepodległymi prawnie i finansowo firmami.
Franczyzodawca przekazuje swoim franczyzobiorcom prawo i zarazem Zadanie prowadzenia działalności w oparciu o jego koncepcję i założenia.


franczyza oferty
Author: DER-MED
Source: DER-MED


Franczyza Wrocław jest w stanie przyczynić się do podniesienia wartości firmy. Wpływa na kreowanie jego reputacji. Dodatkowo korzysta z rezultatu synergii, gdyż komponuje jasny i jednolITy dla konsumenta układ usługowo – handlowy, korzystając z wielości potencjałów zaangażowanych wspólników, którzy konstruują więź franczyzową.


Franczyza oferty to procedura dystrybucji dóbr, mający podwalinę w odpowiednich regulacjach prawa. Przepisy te przewidują sposobność zawarcia współpracy pomiędzy firmami, gdzie jedna udziela drugiej pomysłu na daną metodę dystrybucji produktów i usług. Jednocześnie jest to rodzaj współpracy wiążąca się z nawiązaniem długoterminowych więzi ekonomicznych między dawcą i biorcą, realizowanych w sposób trwały, a w jej ramach dawca gwarantuje biorcy wsparcie, oraz wymusza ściśle wskazane umową prawa i zobowiązania.

Zaintrygowały Cię opracowane tu treści? Jeżeli tak, to dowiedz się również więcej wiadomości o tej tematyce. Drogę wskaże Ci podany link.

Franczyzodawca może oferować swoją wiedzę i doświadczenie innym przedsiębiorcom na wyznaczonych warunkach. Pozwala mu to na ekspansję i powiększanie zbytu, przy zawężonym osobistym kapitale.


Umowa franczyzy jest umową nieuregulowaną przepisami prawa.
Podpisujący umowę modelują jej zawartość według osobistego uznania, jednakże z poszanowaniem ustawy i reguł współżycia społecznego, również w taki sposób, aby jej istota, albo cel nie sprzeciwiały się regułom umów KC.